FINAL TESLİMİ

aşağıdaki teslimler dropbox dosyasına yükleme ve blog girdisi olarak her grup tarafından birer adet teslim edilecektir, ilk altı hafta yoklamalarınız ve kritik yoklamalarınız bireysel performans notunuza dahil edilecektir

1/ her grubun kendine ait oluşturduğu final teslim projesi (örnek: instagram hesabı, web sayfası, kartpostallar, posterler ...) pdf formatına çevrilerek max.50MB olacak şekilde grupNO-sabah/oglen-proje.pdf şeklinde adlandırılmış olarak.

SABAH grubu: https://www.dropbox.com/request/Q0Faggv6ynCS1EioY2X7
OGLEN grubu: https://www.dropbox.com/request/6QKR7Y57Kmn6jjoE6p15

2/ https://elestireltasarim2020.tumblr.com adresindeki blog'a proje girdisi: blog metni + desen + görseller

tumblr.com adresine girilip derste sizinle paylaşılan kullanıcı adı ve şifresiyle, fotoğraf gönderisi şeklinde, derste anlatılan formatta: desen + diğer iki görsel + blog yazısı + proje linki + grup üyeleri

3/ blog metni + görselleri teslimi (.pdf şeklinde) max.7MB olacak şekilde grupNO-sabah/oglen-blog.pdf şeklinde adlandırılmış olarak.

SABAH grubu:https://www.dropbox.com/request/wbwYuNNISYS99l8GCEvO
OGLEN grubu: https://www.dropbox.com/request/zW9baWNRjikjpT63FwOo

4/ yıl içinde yapılan tüm çalışmaların tek bir .pdf dosyası şeklinde teslimi (performans notunuza dahil edilecek)

- kapak ve bölüm adları ve sıralaması için https://drive.google.com/drive/folders/1wtyhIDtG8PIJn52w7K7-FacVKjFWO0zI?usp=sharing adresindeki sayfalar kullanılacaktır. max.70MB boyutunda, grupNO-sabah/oglen-dokumentasyon.pdf şeklinde adlandırılmış A4 formatında.

SABAH grubu:https://www.dropbox.com/request/HOLQ5V7WY24Y4yuxO99f
OGLEN grubu: https://www.dropbox.com/request/p1dJA8g4IS7UzAfQFfqR

* Üstte ifade edilen tüm teslimlerin en geç 5 Haziran saat 17.00'a kadar tamamlanması gerekmektedir. Erken teslim etmek isteyen gruplar, 15 Mayıs tarihinden sonra son teslim saatine kadar teslimlerini yapabilirler.