KRİTIK02

Kritik için çalışmalarınızı aşağıdaki linklere grupNO-sbp490-kritik02.pdf şeklinde adlandırarak ve mümkün olduğunca aşağıdaki şablona uygun yükleyiniz.

Kritik Şablonu: https://drive.google.com/file/d/1Abk1O3iSrNuPbXJw5FWW-VR8PI2ib4DJ/view?usp=sharing

SABAH: https://www.dropbox.com/request/kbAAGUlaKffH9azVczd0

ÖĞLE: https://www.dropbox.com/request/o6u4zB8e5aKwYeUMlfrD

Blog yazınız ve görselini bir sonraki hafta kritik için teslim ediniz, bu hafta sadece üzerinde düşünmeniz için ekledim.

BLOG YAZISI ve GÖRSELİ

blog yazınız için aşağıdaki soruları cevaplayan bir metin oluşturunuz:

PROJENİZİN ADI
Grup Üyeleri

çalışmanızın çıkış noktası nedir? çıkış noktasına ulaşmadan önce hangi gözlemleri yaptınız (fotoetnografi ödevi ve gözlem ödevi) hangi eleştirel tasarım projeleri ilginizi çekti.

Kaygılandığınız şey nedir? Hangi kaygı cisimleri üzerine projenizi kurguladınız. Bu kaygı cisimleri sizi neden kaygılandırıyor, bu cisimlerin bulgu cisimleri nedir? Sizden başka kişiler bu cisimleri nasıl görüyor?

İnsanları sizin için kaygı cismi olan şeye dikkatlerini nasıl çekiyorsunuz? Projeniz kimlere ulaşacak? Projenizi nasıl geliştirdiniz? Projeniz nasıl işliyor? İçerisinde neler var, nasıl bir mesaj veriyor?

Projeniz amacına ulaştı mı? Neler farklı yapılabilirdi? Hangi zorluklarla karşılaştınız.

blogda kullanılacak 2 veya 3 adet görsel üretiniz, bu görsel hem fikrinizi anlatabiliyor olsun, hem de çekiciliği ile okuyucuları içeriğe yönlendiriyor olsun