Ders Süreci

Umarım hepiniz ile ilk dersinizde Perşembe günü, 8 Ekim'de saat 10 gibi https://meet.google.com/kef-zpqx-gue adresine tıklayarak erişebileceğiniz bir görüntülü toplantıda buluşabiliriz.

Sistemde tüm temel tasarım ekibini görebileceğiniz bir video kaydı mevcut, onun da ders öncesinde izlenmesi önemli.

Ders izlencesini https://paumimarlik2020.tumblr.com/izlence adresinde bulabilirsiniz.

https:// groups.google.com/d/forum/pau-mimarlik-2020 adresindeki google groups grubuna üye olmanız gerekiyor tüm sınıf ile ilgili duyurulara erişmeniz için.

Ayrıca ilk tematik çalıştayınız olan - Hayali Kişisel Mekan - çalışmanız süresince (ilk 5 hafta boyunca) iletişim için Discord Uygulaması kullanacağız bunun için en kısa sürede https:// discord.gg/xfCUz6n adresindeki server'a üye olmanız gerekiyor.

Canlı bağlantılarda mümkün olduğunca sessiz bir ortamda, masa başında bulunmanızı bekliyoruz, yanınızda çeşitli kalemler ve kağıtlar mevcut olmalı. Kameralı bağlantılar ile daha kolay iletişim kurulabildiği ve hem zihnen hem de bedenen derste olma hissine daha yakın bir deneyim yaşattığını muhtemelen geçen dönem farketmişsinizdir.

Teknik sorunlar dolayısı ile bağlanamayacak veya teslim yapamayacak olursanız bu durumu en az 24 saat öncesinden (Discord Server'¡ veya E-Posta yolu ile) bana bildirmeniz gerekiyor. Aksi durumda teslim yapmamış veya derse katılmamış sayılacaksınız.

Her türlü soru ve tedirginlikleriniz için bizimle e-posta yolu ile iletişim kurabilirsiniz.