Ders Süreci

Ders ile ilgili kısa videolar canlı ders sistemi materyal bölümüne yüklenmektedir, ders canlı olarak Discord Uygulaması ile ders saatinde işlenecektir, bu nedenle
https://discord.gg/YzBmF9h adresinde Discord Server'a kayıt olup, duyuruları takip etmeniz gerekmektedir.

Teslimlerinizi https://www.dropbox.com/request/2LKts4ZFuvY3TkY9tJNP adresindeki dosyaya yapmanız gerekiyor. Dosya her teslim sonrası temizleneceğinden, belirtilen tarihlerde sadece belirtilen teslimi yapın. Geç teslim kabul edilmemektedir.

Canlı görüşmeler için Discord grubuna Google Meet bağlantısı paylaşılacaktır bu nedenle çalışır bir mikrofonlu kulaklık ve gmail hesabı edinmenizi tavsiye ederim.

Canlı bağlantılarda mümkün olduğunca sessiz bir ortamda, masa başında bulunmanızı bekliyorum, yanınızda çeşitli kalemler ve kağıtlar mevcut olmalı. Kameralı bağlantılar ile daha kolay iletişim kurulabildiği ve hem zihnen hem de bedenen derste olma hissine daha yakın bir deneyim yaşattığını muhtemelen geçen dönem farketmişsinizdir.

Teknik sorunlar dolayısı ile bağlanamayacak veya teslim yapamayacak olursanız bu durumu en az 24 saat öncesinden (Discord Server'¡ veya E-Posta yolu ile) bana bildirmeniz gerekiyor. Aksi durumda teslim yapmamış veya derse katılmamış sayılacaksınız.

Dersin videolarına https://www.youtube.com/playlist?list=PLRPdPQ6NPFwyNvagZsXK6WOWXLrIXPS0C adresinden erişebilirsiniz.

Dersin seçmeli ders olduğunu ve isteyerek seçtiğinizi varsaymaktayım.

Dersi alan herkes bu durumlar¡ kabul etmiş sayılmaktadır.